بهترین متخصص زنان در اهواز

مسائل زنانه یکی از مهم ترین و ویژه ترین مواردی هستند که در دنیای پزشکی به آنها پرداخته می شود. در واقع زنان به دلیل اهمیت و جایگاه ویژه برای پرورش انسان و فرزندآوری، در علم پزشکی از اهمیت بسیار بالاتری برخوردارند. در این زمینه متخصص زنان می تواند در حفظ سلامت زنان بسیار موثر باشد. بهترین متخصص زنان در اهواز نیز در همین راستا در حال خدمت رسانی به اهوازی های محترم می باشد.

 

بهترین متخصص زنان در اهواز
موارد بسیار مهمی مانند سلامت زنان، سلامتی اندام تناسلی، مسائلی مانند بارداری، سلامتی زنان قبل و بعد بارداری و مواردی از این قبیل همگی توسط متخصص زنان در اهواز بررسی و پیگیری شده و تجویزهای لازم در این مورد انجام خواهد شد.

خانم‌ها به عنوان نیمی از جمعیت جامعه و پایه و ستون اصلی خانواده باید همیشه مواظب سلامت بدن خود باشند و در صورت مشاهده کوچک‌ترین علائم بیماری و اختلال در سیستم بدن خود باید به پزشک مراجعه نمایند. معمولا اکثر بیماری‌های زنان از مشکلات در ناحیه تناسلی نشات می‌گیرد که بسیار حساس هم می‌باشد، درمان این گونه بیماری‌ها بر عهده متخصصان زنان می‌باشد، که این تخصص زنان خود دارای چندین شاخه مختلف است، علاوه بر این یک متخصص زنان در مورد زایمان و شرایط آن نیز آموزش دیده و می‌تواند به بانوان باردار کمک کند.

مهم ترین اقدامات بهترین متخصص زنان در اهواز

متخصص زنان در اهواز در تمامی مراحل سلامتی زنان، ناحیه تناسلی و مادران باردار کنار آنها خواهد بود. همچنین سلامت دستگاه تناسلی زنانه و موارد مرتبط از مهم ترین اقدامات با ارزش متخصص زنان در اهواز است.
در واقع مهم ترین اقدامات بهترین متخصص زنان در اهواز از این قرار می باشند:
– چکاپ دوره ای و منظم زنان برای نگهداشتن پایداری و سلامتی بدن در حالت مناسب و نرمال
– آزمایشات منظم از دستگاه تناسلی زنانه برای پیشگیری از ابتلا به بیماری های مختلف زنانه
– حفظ سلامتی واژن و رحم برای رابطه جنسی سالم و ایمن، همچنین میزبانی از جفت و نوزاد در جهت بارداری
– تجویز مراقبت های بسیار مهم برای آمادگی پیش از دوران بارداری
– تغذیه مناسب زنان چه در زمان عادی و چه در زمان بارداری و ایام قبل از آن
– همراهی مادران باردار اهوازی برای گذراندن بی دردسر دوران بارداری
– وضع حمل راحت و بی دردسر همراه با رعایت تمامی نکات مهم بهداشتی
– مراقبت های بسیار مهم پس از وضع حمل برای رسیدن به ثبات کامل بدنی
این موارد از مهم ترین نکات و مراقبت هایی ست که بهتـرین متخصص زنـان در اهـواز در بهترین و ایدئال ترین شرایط در اختیار زنان اهوازی خواهد گذاشت.

دلایل مهم مراجعه به متخصص زنان قبل از بارداری

بارداری از اهمیت بسیار فراوانی برخوردار است و چه در حین بارداری و وضع و حمل و چه در ایام قبل و بعد آن بایستی حتماً تحت نظر پزشک و بهترین متخصص زنان در اهواز باشید تا بارداری کم خطر و وضع حمل آسانی داشته باشید.

مهم ترین دلایل برای مراجعه به متخصص زنان در اهواز عبارتند از:

 • آزمایش تخمدان ها جهت بررسی وجود یا عدم وجود سندرم تخمدان پلی کیستیک
 • آزمون سینه و تست سلامتی آنها
 • بررسی سلامت یا مشکلات قاعدگی
 • بررسی دهانه رحم برای اطمینان از عدم ابتلا به سرطان دهانه رحم
 • معاینات و آزمایشات اختلالات هورمونی
 • بررسی دستگاه ادراری در جهت اطمینان یافتن از عفونت های ادراری
 • معاینه و آزمایش واژن در جهت بررسی عفونت های واژنی

تمامی این موارد می بایستی در روزها و هفته های قبل از بارداری به دقت و با وسواس زیاد توسط بیمار و همچنین بهترین متخصص زنان در اهواز دکتر مهزاد احمدی بررسی و انجام شود تا پزشک و مادر هر دو نسبت به سلامتی کامل مادران و دستگاه تناسلی آنها اطمینان حاصل نمایند. به این شکل می توان با خیالی راحت نسبت به باردار شدن اقدام نمود.

آزمون سینه توسط بهترین متخصص زنان در اهواز

سرطان سینه در انواع مختلف، یکی از مشکلات و بیماری ها در بین زنان و دختران در تمامی سنین است و برخلاف باور عموم، می توان ایجاد و یا نشانه های آغاز آن را حتی در سنین پایین هم مشاهده کرد. علاوه بر زنان، مردان نیز به این بیماری دچار می شوند که البته درصد ابتلا در آقایان پایینتر از خانمهاست.

متخصص زنان سعی می کند در تست و چکاپ دوره ای زنان، چندین عامل را به درستی و با دقت بررسی کند. این عوامل می توانند نشان دهنده ایجاد بیماری یا علائمی برای آغاز آن باشند:

 • احساس درد خفیف در نوک سینه
 • برآمدگی جزئی در سینه ها که گاهی با جوش یا دیگر مشکلات پوستی اشتباه گرفته می شود
 • برخی ترشحات، که گاهی با ترشحات طبیعی از نوک پستان اشتباه گرفته می شوند

این علائم به خوبی توسط بهترین متخصص زنان در اهواز بررسی شده و با سوال و جواب هایی کاملاً هدفمند سعی در بررسی شرایط بدنی بیمار و نتیجه گیری دقیق خواهد داشت. پس از تمامی این آزمایشات، معاینات و مشاوره های مختلف توسط متخصص زنان در اهواز می توان بهترین راهکار برای درمان یا پیشگیری را تجویز کرد.

توصیه های بهترین متخصص زنان در اهواز در مورد رژیم غذایی مناسب

همانطور که همه می دانیم تغذیه مهم ترین اصل برای ادامه بقا و سلامتی ست. متـخصص زنان در اهواز سعی می کند با توجه به اقلیم منطقه و غذاهای موجود، میوه های در دسترس و سایر توصیه های تخصصی پزشکی، بهترین شیوه تغذیه برای زنان اهوازی را تجویز نموده تا سلامتی آنها به شکلی کامل تضمین گردد.

همچنین سایر توصیه های بسیار مهمی که بهترین متخصص زنان در اهواز به شما خواهد داشت می تواند این موارد مهم باشد:

 • با توجه به شرایط شما، توصیه برای استخدام یک پرستار دائم و همچنین معرفی سایر پزشکان برای تست و کنترل دائمی شرایط شما در منزل.
 • گاهی اوقات ممکن است به دنیا آوردن فرزند شما توسط متخصص شما انجام نشده و ایشان توصیه به انجام اینکار توسط پزشکی دیگر نمایند.
 • گاهی اوقات نیاز است شما به عنوان مادر و همسرتان به عنوان پدر فرزندی که قرار است متولد شود نیاز به مشاوره در کلاس های زایمان و همچنین دوره های بارداری که توسط مربیان و پرستاران برگزار می شود حضور داشته باشید تا بهتر بتوانید تمامی شرایط را در این دوران زمانی که تنها هستید تحت کنترل داشته باشید. این موضوع به صلاحدید متخصص زنان و زایمان تعیین خواهد شد.
 • توصیه متخصص شما به پرستاران و تیم بارداری شما برای آمادگی در آن روز مشخص، زیرا محیا بودن تمامی موارد و آمادگی تیم شما، از مهمترین مسائل برای وضع حملی سالم و بی خطر است.

 

تمامی این توصیه ها توسط دکتر مهزاد احمدی بهترین متخصص زنان در اهواز در صورت لزوم برای بارداری و زایمان راحتتر شما انجام خواهد شد.

 

بهترین متخصص زنان در اهواز

زایمان طبیعی توسط متخصصان زنان در اهواز

در صورتی که بانوان عزیز تصمیم بگیرند که فرزند خود را با زایمان طبیعی به دنیا آورند، متخصصان زنان در اهواز می‌توانند در این راستا مشاوره‌های لازم را به آن‌ها بدهند، در زایمان طبیعی جنین از راه واژن و انقباضات انجام شده در رحم متولد می‌شود، زایمان طبیعی مزایای زیادی دارد که از جمله آن می‌توان به مواردی مثل کم بودن عوارض آن و راحت‌تر بودن انجام کارها و فعالیت‌های روزانه بعد از این نوع زایمان اشاره کرد، همچنین این نوع زایمان برای نوزاد ایمن‌تر است زیرا در زایمان طبیعی نوزاد در معرض میکروب‌های واژن قرار می‌گیرد، اما اگر با سزارین به دنیا بیاید، با زائده‌های پوستی مواجه خواهد شد که این امر می‌تواند  سلامت او را به خطر بیاندازد.

زایمان سزارین توسط متخصصان زنان در اهواز

در بعضی مواقع وجود مشکلات و بیماری‌هایی در نوزاد یا مادر باعث می‌شود که انجام زایمان به روش طبیعی امکان پذیر نباشد، بنابراین در چنین مواقعی متخصص زنان ناچار خواهد بود نوزاد را با روش سزارین به دنیا بیاورد، عمل سزارین که به آن رستم زایی نیز گفته می‌شود یک عمل جراحی شکمی می‌باشد که با به وجود آوردن یک برش عرضی یا طولی بر روی شکم و رحم مادر نوزاد را به دنیا می‌آورند، این عمل جراحی باید توسط متخصصان زنان و زایمان انجام شود و از آن جا که این عمل اهمیت بسیاری دارد و تاثیر مستقیمی بر سلامت مادر و نوزاد خواهد داشت بهتر است که برای این عم جراحی از بهترین و کارکشته‌ترین متخصصان کمک بگیرید، زیرا عدم

انجام درست فرآیند عمل توسط پزشک می‌تواند آثار زیان بار و غیر قابل جبرانی به وجود بیاورد، متخصصان زنان متعددی در شهر اهواز وجود دارند که از تخصص و تجربه بالایی در این زمینه برخوردار هستند، اگر قصد دارید که زایمان خود را به روش سزارین انجام دهید می‌توانید به این متخصصان مراجعه کنید.

 

دکتر مهزاد احمدی

متخصص زنان و زایمان و جراح زیبایی زنان

10 دیدگاه

  • دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *